Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi kucakin bir tane değil takkadak aşkın hekimin tasdikı gerekir ve keyif oturmuş raporuna lüzum duyulur. Hamilelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da hatır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kazıma (tedavi fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj sorunlemi sırasında Umumi duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. Eş Umumi anesteziye alınacak ise muamele öncesi 4 vakit kadar oral alımı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden yapılmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kazıma yapılır. Bir kişinin eskiden yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise evet da düzgülü doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi yapılabilir. Yerel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel emlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) minval ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla yapılır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) yapısı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman kadar sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 zaman kadar, Umumi duyum yitimi ile 30 zaman kadar sonrasında şahsiyet konut dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim aracılığıyla emlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında şahsiyet Arama fakatçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son tane zamanı itibarıyla legal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile müntesip bu muamele yalnızca avrat doğum uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve hasta arasında mesture kalmaktadır. Gebede gerçek bir çor bulunan ise ve hamile kalma durumu şahsiyet kucakin riziko oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan bir kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı emlar var ise kişiye terapotik kazıma (tedavi fakatçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ https://umraniyeadak.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al