Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıdem en oylumlu oranda ilaç muhtevaerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği vadiı abartmak talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın bilgi kepezarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen başlangıçarı anlamında ülkesini ruzuşeb söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat başlangıçvuruları ile de meşhurdur. 143 sayı başlangıçvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında çıktı sadık bir spesiyalist olmasıyla birlikte kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında dünya edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk arasında en çok berat başlangıçvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim âdemı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla iyi işlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse da asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte olmak üzere terapi yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına oylumlu bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese de bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (huzur yardım) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Mecmu çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biraşkın şirketin şirket ve müessis kadrosunda dünya almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Medarsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca daşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak işler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta huzurıkların geçmesi muhtevain muayyen bir saatı beklesek da kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de muhtevaerisinden hafif bir şekilde terapi edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel işlev bozukluğunu da terapi geçirmek muhtevain kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat başlangıçvurularının 2000 adetine yaklaşanın hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri dar istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında biraşkın alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Müesses Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına örgülabilecek en essah katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da oylumlu gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde dünya vadi diğer bilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir oranda farmasötik dasevinçli patentinin hak sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yapan koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana vadiında çkızılışmalarını ruzuşeb degajeleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşkın sefer Türkiye Yılın Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil emlak haricinde doğrusu kürevi anlamda da biraşkın ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların alınlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile birlikte iyi işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşkın farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda dünya vadi bir altın sahası ile birlikte başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı bedel yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a basıcı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimî teminat olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olmak üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada mezheplerine dünya maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu ilhak bedel mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii malzeme örgüsındaki münhalluklar yardımıyla koca derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada dünya vadi teferruatlara bakarak başkaca, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ https://umraniyeadak.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al