Official

“Official” kelimesi İngilizce menşeli bir sözcük olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “vazife” yahut “iş” anlamına gelir. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na kadar uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda idare ve hükümet meselelerinde kullanılırdı.

Orta Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet yahut kilise aracılığıyla atanmış bir görevliyi tarif etmek bağırsakin kullanılmaya mirlandı. Bu görevliler, örneğin mutluluk daireleri yahut kiliselerde çeşitli meselelerle mesul olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi daha geniş anlamlar kazandı ve resmi yahut yetkili bir konumda mevcut rastgele bir kişhayırlı tarif etmek bağırsakin kullanılmaya mirlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi ekseriya hükümet, spor yahut iş dünyası kabilinden resmi bir konumda mevcut kişileri yahut kurumları tarif etmek bağırsakin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, sözcük resmi yahut yetkili bir konumda mevcut rastgele bir kişhayırlı tarif etmek bağırsakin kullanılmaya mirlamıştır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ https://umraniyeadak.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al