Venüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı gök kubbe cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök kubbe bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına veçhe veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında bünyelır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kadar ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında muhik adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve kez gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yan kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mehabetli dikkat göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum tevellüt haritası yorumlamak, şahsiyet analizi davranmak, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sağlık astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en temel görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve adına bakılırsa hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin nasıl bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan bir araba malumat sahibi edinmek istiyorsanız, birsonsuz terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine bakılırsa belirlenir ve birsonsuz kişiye bakılırsa şahsiyet ve gelecekteki olaylar hakkında malumat verebilir.

  2. Arslan ıtır: çoklukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur bâtınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Tevellüt haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin hissî yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşyalnız şekline gösterge eder.

Burç yorumlaması hakkında çok bir araba malumat sahibi edinmek bâtınin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Fehva Fehvaı
Tevellüt haritası Bir kişinin tevellüt takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini ifade ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında malumat verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere gösterge edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değemekimlere gösterge edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, muhik bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ati tahmini ve elan pek çok mevzu hakkında malumat tesviye konusunda berenarı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ https://umraniyeadak.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al